Jaké výhody a nevýhody má randit s ním podle toho, co je ve znamení?

Paga

Zkuste se ho na dalším rande zeptat, co je ve znamení. Možná vám to o něm něco prozradí.

 1. Beran. Je upřímný. Nebude s vámi hrát žádné hry. Nicméně to s sebou nese i svá příkoří. Ne každý zvládne brutální upřímnost. Berte to ale pozitivně: S Beranem budete hned vědět, na čem jste.
 2. Býk. Je romantický. Jeho prioritou je zahrnout vás pozorností. Bude vás poslouchat a pomáhat vám. Ale když přijde na závazky, dejte si pozor. Snadno se vyděsí a uteče vám.
 3. Blíženec. Je velmi společenský. Dokáže se s vámi bavit o čemkoliv. Od sportu, přes umění, až po teorii velkého třesku. To s sebou ale zároveň přináší i fakt, že když zrovna nestojíte vedle něho, flirtuje s kde kým.
 4. Rak. Je diskrétní a loajální. Svěřte se mu s čímkoliv. Nikdy vás neodsoudí a nikdy nic nepošle dál. Nevýhodou je, že je náladový a přecitlivělý. Takže když uvidíte, že není zrovna v nejlepším rozmaru, raději ho moc neprovokujte.
 5. Lev. Umí být moc zamilovaný. Tolik projevů lásky jste ještě od nikoho nezažili! Na druhou stranu, pokud mu ublížíte nebo se dotknete citlivého tématu, bude zpochybňovat vaše city a každou vaši chybičku z minulosti vám omlátí o hlavu.
 6. Panna. Je spolehlivý. Na schůzku přijde včas, bude mít u sebe dost peněz a když slíbí, že vás doprovodí domů, tak přes to nejede vlak. Až se sestěhujete, může být lehce posedlý maličkostmi. A bude vás prudit za neuklizené ponožky a špinavé kalhoty. Tak s tím počítejte.
 7. Váhy. Je klidný a rozvážný. Žádné opilecké scény, žádný řev a žádné přehnané projevy žárlivosti. Je ale nerozhodný. Připravte se, že budete dlouho čekat, než se rozhodne pro jídlo z lístku, místo dovolené nebo byt, do kterého se sestěhujete.
 8. Štír. Je velmi, velmi, VELMI vášnivý. Připravte se na nejžhavější vztah života. Kolem Štíra je aura sexu! Ale při dlouhodobém vztahu očekávejte, že bude váš miláček dost melodramatický a nějaká ta scéna na veřejnosti nebude výjimkou…
 9. Střelec. Je energický a legrační. Pokud hledáte partnera, který se s vámi rozběhne k západu slunce nebo koupí last minute letenku do Portorika, jste na správné adrese. Se závazky na něj ale jděte pomalu. Všemu dejte dostatek času a netlačte na něj.
 10. Kozoroh. Je citově stabilní. Kozoroh má jiné priority než honit ženské a utíkat někam za kamarády. Chce pracovat na sobě, vašem vztahu a společné budoucnosti. Ale taky je to dost sebestředný člověk, který jde za úspěchem přes mrtvoly. Tak doufejte, že jednou z těch mrtvol jednou nebudete vy.
 11. Vodnář. Je zábavný a chytrý. Dokáže vás pobavit skvělými historkami a informacemi. Není to člověk, který se u stolu baví o počasí, paleta jeho témat k rozhovoru je mnohem širší. I kvůli tomu to někdy přehání a sklouzává k tomu, že lidi okolo sebe poučuje.
 12. Ryby. Je laskavý a nikdy vás nesoudí. Je to ten kluk, co s vámi zůstane v noci vzhůru, aby se bavil o tom, jestli se hvězdy rodí z úsměvu malých dětí. Svěřte mu cokoliv, nikdy na vás nebude koukat tak, že jste divná. Ale je taky ultra přecitlivělý. Dávejte si pozor na to, co plácáte. Můžete mu snadno ublížit.