Co vás podle horoskopu čeká v prosinci? Štíři by se měli vzpamatovat, Býci musí zabrat v práci

Paga

Konec roku je pěkně vyhrocený. Souhlasíte? Planety si s námi dost zahrávají. Aby nebyl prosinec jenom samé překvapení, máme pro vás pár řádků o tom, na co se připravit.

 1. Beran. Máte za sebou rok, ve kterém jste přes všechno špatné jeli jako pily. Teď je ale čas zpomalit. Musíte naslouchat tomu, o co vaše, pracovními povinnostmi dlouho utiskovaná duše žádá. Soustřeďte se na vztahy. Máte velkou možnost seznámit se s někým, kdo vám na dlouho učaruje. Tak se nechovejte jako zabedněnci.
 2. Býk. Listopad pro vás byl šťastný a ve znamení lásky nebo zábavy. V prosinci to ale všechno musíte dohnat, protože vaší práci narostly nožičky a pomalu vám uniká. A nemusí to dopadnout dobře. Raději obětujte večery se svou láskou nebo věnování se koníčkům a pozorně sledujte, kam se ubírá vaše kariéra.
 3. Blíženec. Prosinec se vás bude snažit stáhnout do svého bláznivého tempa. Ale nesmíte se nechat. Zkuste se zaměřit na jeden jediný a nejdůležitější úkol. Bude to pro vás těžké, protože jste v listopadu nahromadili dost energie. Naložte s ní rozumně a raději ji věnujte nějakému sportu. Půjde vám to skvěle! Prosinec je taky nakloněn začínání s novými věcmi.
 4. Rak.  V listopadu se ve vás hromadily emoce. V prosinci jsou před vybuchnutím. Zvolte proto předčasný ústup a věnujte všechnu tu energii sami sobě. A tím nemyslíme jen napuštěnou vanu a pleťovou masku. Pečujte o své duševno. Zajděte si na kurz jógy nebo se začněte zajímat o terapii pohybem.
 5. Lev. Listopad jste věnovali uzdravení a v prosinci budou vaše vztahy o to lepší. Procházíte osobní transformací mezilidských vztahů. Pokud vás partner štve, rozejdete se s ním právě v prosinci. Pokud jste do někoho zakoukaní, řeknete mu to v nejbližší době. A pokud máte trvalý vztah, bude o tolik lepší, o kolik jste přestali být sobečtí.
 6. Panna. V listopadu jste potkávali lidi, kteří vás nabili pozitivní energií. Důvěřujte této nové energii a nebojte se v prosinci začínat znovu. Život před vás postaví pár nových výzev, které nečekáte. Ale budou se týkat jen práce. V osobním životě se vezete na vlně lásky. Tak si to užívejte.
 7. Váhy. V listopadu jste se cítili jako vyhozené smetí. Měli jste pocit, že na vás všichni kašlou. Nebojte se o tom mluvit, protože díky tomu zkrátíte utrpení. V prosinci konečně nabudete pocit, že máte věci pevně ve svých rukou a nebudete se bát něco udělat. Pokud se budete bránit řešení, vyřeší se věci za vás a bez vás.
 8. Štír. Milí Štíři, musíte začít dělat něco smysluplného! Bude kolem vás spousta zdrojů pomoci, tak jich využijte a nebuďte ješitní. Všechno dokážete, jen si naordinujte více trpělivosti. V práci to budete mít trochu těžší, mějte proto oči na stopkách a vzdělávejte se v každém ohledu.
 9. Střelec. Baví vás to v práci, doma je všechno ok a vaši přátelé vám navrhují jednu skvělou akci za druhou. Ale nebude to trvat věčně, Střelci, proto svůj divoký společenský život pomalu opouštějte. Musíte být opatrní a pečovat o sebe. Vesmír bude věnovat velkou pozornost vaší karmě a jestli to zvrtáte, máte se na co těšit.
 10. Kozoroh. Do života vám vstoupí několik nových lidí, kteří chtějí znát vás názor na všechno. To vám samozřejmě moc lichotí. Držte se ale raději při zemi, víte přece, že pýcha předchází pád. Prosinec k vám jinak bude laskavý a v práci se vám postará o klid. Láska k vašemu partnerovi bude sílit. Rodina bude potřebovat vaši podporu, protože prochází těžším obdobím, tak k ní nebuďte slepí.
 11. Vodnář. V prosinci budete svému partnerovi tak nějak blíž, což bude po těch měsících, kdy jste žili spíš vedle sebe než spolu, příjemná změna. Pokud vztah zrovna nemáte, doporučujeme vrhnout se do riskantních finančních aktivit, protože budete mít dobrý odhad a šťastnou ruku. Dávejte si ale pozor na pusu, některá vaše slova, byť jsou ve vašich očích nevinná, můžou někoho ranit.
 12. Ryby. V prosinci budete mít dostatek času na odpočinek a uzdravení věcí, které vás už dlouho pálí. Konečně se budete věnovat svým projektům, svým cílům a svému zdraví. U vás doma to bude přímo zářit pozitivní energií, a ne jen proto, že jsou Vánoce a sváteční čas. Buďte proto s nejbližšími a radujte se z jejich přítomnosti. Kdo ví, co přinese další rok…