Čemu podle horoskopu bezmezně věříte?

Paga

Tentokrát jsme rozdělili znamení podle živlů, která je ovládají. To totiž dost ovlivňuje jejich náturu i to, o čem jsou bytostně přesvědčení.

Ohnivá znamení (Beran, Lev, Střelec)

Zástupci ohně věří, že dokud se nevzdají a nevyčerpají veškeré možnosti, tak nic není ztraceno. Obvykle mají velmi vysoké cíle a velké ambice. Když škobrtnou, vrátí se později ještě lépe připravení a s ještě větším množstvím munice. Tato skupina věří v sebe a tvrdou práci. Ohnivá znamení vykazují mnohem vyšší úroveň integrity a neohrožení. Okolí pomáhají uvěřit, že každý dokáže, co chce, pokud to opravdu chce.

Zemní znamení (Kozoroh, Býk, Panna)

Děti země věří především na stabilitu. Jsou přesvědčení, že to, s čím se musí celý život učit vypořádat, je chaos. Proto jsou silně přesvědčení o pracovní morálce a nasazení, obratné finanční gramotnosti a slušném chování. Nevěří v chlubení, nevěří v obcházení pracovních úspěchů, nevěří v podvody. Věří v sílu svého já. Předvedou vám, jak po malých krůčcích dosáhnout velkých věcí. A zároveň se držet při zemi a příliš si na nikoho nevyskakovat.

Vzdušná znamení (Vodnář, Blíženec, Váhy)

Tato trojice spoléhá na vysokou úroveň komunikace a mentálních dovedností. Jsou velmi inteligentní, zajímají se o lidi a jsou špičkami ve veřejných proslovech. Celý svět je jejich domov, proto komunikují s každým, kdo jim přijde do cesty. Věří na celoživotní získávání nových informací a schopnost dokázat s nimi naložit. Svému okolí umí v mnohém poradit, protože se orientují v šamanských radách pro lepší den, zeměpisných příčkách i umělěckých směrech 19. století. Zároveň navíc umí skvěle naslouchat. Věří prostě v komunikativnost.

Vodní znamení (Ryby, Rak, Štír)

Vodní znamení věří na dobro. Odmítají se smířit s myšlenkou, že na světě neexistjí hodní lidé. To je důvod, proč je často najdete v kruzích lidí, kteří se angažují v pomoci lidem, přírodě a zvířatům. Jsou často uzavření a tiší, ale jakmile je trochu rozpovídáte, objevíte krásné bytosti. Trojice vodních znamení je nejzodpovědnější z celého zvěrokruhu. A to nejenom k práci, ale i k partnerům, přátelům a vlastně celé své existenci. Nevěří na vulgaritu a násilí, je jim z toho zle. Jsou zranitelní. Ale nepřestávají věřit v podstatu dobra.