Co podle horoskopu nesnášíte na moderním způsobu randění?

Pavla Gabrhelíková

Seznamky, chaty, profily. Nesmíte napsat dřív jak po třech dnech a musíte do poslední chvíle dělat, že máte toho druhého tak trochu na háku. O čem je řeč? O moderním randění. Jak to vnímáte právě vy?

 1. Beran. Nejde jen o moderní způsoby randění, vy prostě nesnášíte jakákoliv pravidla. Když chcete být bezohledně intimní, tak takoví prostě budete. Když chcete napsat první a vyznat své city, tak to prostě uděláte. Pokud se to dotyčné nebo dotyčnému nelíbí, ať si najde někoho jiného!
 2. Býk. Vadí vám, že se z randění vytrácí původní romantika. Chcete mít o dotyčném iluze, usilovat o něj a bezhlavě se zamilovat. Jenže moderní doba takové romantice nakloněná není. A vy jste ohledně hledání lásky na internetu velcí realisti. Všichni souloží jako o život, nezávisle na tom, jestli jsou do někoho zamilovaní, nebo ne. Ale nebojte, ještě existuje pár lidí, kteří to mají stejně jako vy. Jen to nevzdávejte.
 3. Blíženec. Nesnášíte všechny ty sociální sítě a chaty. Vy potřebujete být při komunikaci autentičtí! Proto často dojde ve vašich milostných komunikacích k nedorozumnění a komunikačnímu šumu. Neustále máte rozjetých několik chatovacích oken a vyzná se v nich jen takový blázen jako vy. I tak je vám to ale málo. A vytáhnout někoho na rande stojí na vaše poměry moc času.
 4. Rak. Na moderním stylu milostné komunikace vám vadí neupřímnost. Chcete najít životní lásku a často dojedete na to, že se vám protějšek líbí při konverzaci na chatu, ale v reálu je úplně jiný, než vám tvrdil. I když schovka za profil na sociálních sítích perfektně odpovídá vaší stydlivosti, raději byste hned viděli, jestli dotyčný míří na seznam zklámání, nebo je vaše životní láska.
 5. Lev. Nedokážete se smířit s odosobněním sociálních sítích. Vy, když milujete, milujete naplno. A nějaký Facebook nebo What’sUp  přece nemají šanci vaše city pojmout! Proto jste v konverzaci docela odměření. Vy na tyhle moderní věci prostě nevěříte. Chcete být láskyplní až při osobním setkání. Jenže někdy si svou chladností taky můžete zavřít dveře k milému člověku.
 6. Panna. Nenávidíte neosobní konverzaci proto, že jste příliš nároční a tento způsob komunikace není na nejvyšší úrovni. Jste v tom samozřejmě dobří (ostatně jako ve všem), ale ve skutečnosti to pro vás nic neznamená. Taky se vám nelíbí, že se nekvalita člověka na sociálních sítích často schovává za perfektní fotky. Takové lhaní nesnesete. I když sami jste mistry manipulace a vaši virtuální přátelé o vás mají přesně takový obrázek, jaký chcete.
 7. Váhy. Kdybyste nebyli tak zmatení ze svých vlastních pocitů, byli byste v moderním randění skvělí. Dobrou zprávou je, že vás všichni zbožňují. Špatnou je, že nevíte, koho si vybrat. Věříte všem těm internetovým fotkám a odmítáte si sundat růžové brýle a zjistit, že všechny facebookové a instagramové životy jsou vylhané. Proto často narazíte. Ostatní jen zneužívají vaší naivity.
 8. Štír. S moderním randěním nechcete mít nic společného. Vy hledáte něco skutečného. Hnusí se vám myšlenka, že se s někým seznamujete přes aplikaci. Zlomilo by vám srdce, kdybyste příběh o seznámení měli začínat slovy: „Napsali jsme si na Tinderu.“ Chcete toho člověka cítit a hned zjistit, jestli je na vaší vášnivé vlně. Potřebujete pohledy, dotyky, vůně. Moderní randění? Ať se jde bodnout!
 9. Střelec. I když jste samý fórek a působíte nespoutaně, máte rádi rutinu a oddanost. Potřebujete být nervózní ze setkání, pomalu člověka poznávat, klást si spoustu otázek. Rozhodně nechcete vztah budovat přes obrazovku počítače. Chcete spontánní plány a překvapení. Prostě to, o co většina lidí v dnešní době nestojí.
 10. Kozoroh. Na moderní randění jste příliš konzervativní. Sociální sítě vám přijdou jako ztráta času. Potřebujete na sobě pracovat a ne nahánět ženské nebo chlapy na internetu! Kdybyste se někdy snížili k tomu, že si nainstalujete do telefonu seznamku, nepřežili byste, že si vás nevybere každý. Navíc věříte na šťastné náhody. A v jejich duchu se musí odehrát i setkání s vaší životní láskou.
 11. Vodnář. Jste přesvědčení o tom, že vztah se má budovat. Nevěříte na lásku na první pohled. A budování pro vás neznamená chatování na Messengeru. Navíc nenávidíte povrchní konverzace a soudy na základě prvních dojmů. S láskou takto zacházet prostě nechcete. To ale neznamená, že jste si na internetu nikdy nenašli náhodnou známost.
 12. Ryby. Moderní randění je ideální prostor na uplatnění vaší paranoi. Za každou větou hledáte i to, co v ní není. Chatování předtím, než se setkáte, milujete především proto, že si můžete představovat, jak skvělé bude vaše osobní setkání i všechno, co po něm bude následovat. Nenávidíte maximálně to, že realita nikdy není tak růžová a vy už počtvrté v týdnu sedíte na rande s absolutním ubožákem. Ale co, vaše romantická povaha vám nedovolí přestat randit a chatovat tak dlouho, dokud nepotkáte ten pravý protějšek.