Hankovy štěky: 5 věcí, které rád jím, i když by je pejsci žrát neměli

Pavla Gabrhelíková

Jsou jen dva typy psů: Popelnice a odmítači. Zástupci bull plemen patří většinou do té první sku-piny, já samozřejmě nejsem výjimkou. I když na Pepper, která si evidentně prošla peklem, protože by sežrala i vajgl, kdybyste jí ho dali od stolu, nemám. Přesto je tu pár věcí, co mám fakt rád, ale pejsci je obvykle nejedí. Nebo by alespoň neměli.

  1. Banány. Vlastně mi nikdy zas tak nechutnaly. Ale jelikož Pepper neváhá sežrat olivu, paniččin prstík ani pavouka za topením, zpozornil jsem. Banán jsem vždycky vyplivnul, i když jsem ho somroval. Jenže jak ho sežrala Pepper, představte si, z nějakého záhadného důvodu mi začal chutnat!
  2. Sója. Panička maso nejí. Asi se zbláznila, nebo co… Já sice maso dostávám, ale nepohrdnu ani sójou. A to odjakživa. A víte co? Není to tak špatné!
  3. Kočičí výkaly. Lákavá čokoládka ukrytá v “bonboniéře” s pískem na chodbě nebo zahrabaná v pilinách před garáží. Navíc je to zakázané ovoce! Když chcete získat tuhle mňamku, musíte rafinovaně využít paniččiny naivity a nepozornosti. A vrchol úspěchu? Olízat jí pak “čokoládovou” tlamou nohy!
  4. Hračky pro psy. Nesmíme mít doma nic pískacího ani plyšového, protože mi to připomíná lovení nebo fenky. Takže to buď rozkoušu, nebo ojedu. Zůstávají jen balónky, které mám k dispozici jen na velmi omezenou dobu. Proč? Protože se je snažím po kouscích sežrat. A jakmile zblajznu celý balónek, sežeru i provázek. A panička mi ho pak musí tahat ze zadku.
  5. Výplň polštáře. Páníček má trochu natrhnutý polštář. No a protože mě štve, že mě z něj vyhazuje, vytahuju z něj výplň. Někdy jí i trochu sežeru. Aby jí postupně ubývalo, až v polštáři nezbude nic.