Jak se chová každé znamení zvěrokruhu, když se u něj rozvine úzkostná porucha?

Eva Vogelová

Když člověka přepadávají úzkosti, změní se. Víte, jak byste se proměnili vy? Napoví vám to vaše znamení zvěrokruhu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Když jsou Berani úzkostní, posilují si sebevědomí. A to tak, že každému dokazují, že jsou vůči všem féroví. Snaží se před všemi ukazovat jen v tom nejlepším světle. Vždy musí mít ten správný názor, který si energicky obhajují.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pokud se u Býků rozvine úzkost, mají tendenci o sobě mlžit. Nechají se chytit do sociálních sítí. Vytváří o sobě iluzi, že jsou šťastní. Věsí tam fotky, na kterých vypadají šťastně, a píší k nim jen pozitivní věci. Nemohou dopustit, aby ostatní zjistili, že se jim nedaří dobře.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Na úplném začátku dělají, že jsou naprosto v pořádku. Chtějí své úzkosti skrývat. S tímto přístupem se jim to bude pomalu vymykat z rukou a začnou být agresivní. Blíženci jsou velmi citlivé znamení a náchylné na úzkosti.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Rakům záleží na tom, aby měli harmonické vztahy se svými blízkými. Pokud je to jinak, zúzkostňuje je to. Během úzkostí se snaží, aby se všem zavděčili. Dělají všechno proto, aby je měli všichni rádi. Pokud je někdo opustí, během úzkostí se z toho hroutí.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Lvi jsou velmi sebevědomí a vůdčí typy. Mají rádi popularitu, chtějí být středem pozornosti. Pokud je postihne úzkost, přestanou si být sebou jistí. Pochybují o svých kvalitách. Nechápou, proč úzkosti přepadly zrovna je a začínají se za to pomalu nenávidět.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Panny jsou disciplinované. Snaží se zvládat spoustu věcí a pomáhat druhým. Problém je, že chtějí mít vše pod kontrolou. Není se čemu divit, když na ně přijdou úzkosti. Během nich se jim věci vymykají z rukou. Neudrží pak své staré tempo a vyčítají si to.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Váhy jsou velmi přátelské znamení. Mají rádi společnost. Dobré vztahy s lidmi jsou pro ně velmi důležité. Když se u nich rozvine úzkost, stáhnou se do své ulity. Přestanou vyhledávat společnost a skrývají se před světem.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Když mají Štíři z něčeho podstatného úzkost, snaží se to překlenout tím, že řeší nepodstatné věci. Oddalují tak řešení opravdových problémů.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci se ve svém životě potřebují zabývat různými aktivitami, protože jedině tak budou spokojení. Když je přepadnou úzkosti, začnou se vyrovnávat s tím, že nikdy nedosáhnou svých cílů. Pomalu se smiřují s tím, že už nebudou moci dělat tolik věcí jako dříve.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kozorohové jsou racionální bytosti, jejich život má jasnou strukturu. Nikdy se příliš nezabývali emocemi. Pokud je přepadnou úzkosti, většinou jim dlouho trvá, než se s nimi vyrovnají. Do té doby se ještě více přestanou zabývat sebou a řeší hlavně problémy ostatních.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři na úzkosti nereagují zrovna nejlépe. Pokud se s nimi nemohou vypořádat, přenášejí své potíže na ostatní. Tlačí na ně a nechovají se k nim zrovna mile. Blízkým však může časem dojít trpělivost. Věčné stěžování ostatní jen odradí.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Pro Ryby není úzkost rozhodně příjemná, ale pomáhá jim rozvíjet se. Berou úzkostnou poruchu jako výzvu, která by je měla posunout dopředu. Z toho důvodu na sobě budou pracovat a posílí je to.