Jak zbohatnout? Poradí vám znamení zvěrokruhu

Eva Vogelová

Chtěli byste zbohatnout? Nebaví vás žít od výplaty k výplatě? Znamení zvěrokruhu vám poví, jak na to.

 • Beran (21. 3. – 20. 4.). Berani musí riskovat. Myslíte si, že je hloupé vsázet všechno na jednu? Není, protože vám to vyjde. Pokud chcete zbohatnout, měli byste investovat do riskantních věcí. Z nich pak vzejde něco velkého.
 • Býk (21. 4. – 21. 5.). Nepotřebujete k životu nikoho. Dokážete se o sebe postarat sami, protože jste nezávislí. Co si sami neuděláte, to nemáte. Můžete spoléhat jen sami na sebe, nikdo jiný vám peníze nevydělá. Pokud se pro něco rozhodnete, jste schopní tomu obětovat veškerou energii. Podle svého uvážení si vyberte projekt, kterému dáte vše. Sami se dokážete vypracovat až na samý vrchol. Máte na to.
 • Blíženci (22. 5. – 21. 6.). Máte dobré nápady a na ně byste se měli zaměřit. Nebojte se a zrealizujte svoje myšlenky. Nejdříve získejte několik vědomostí o podnikání. Poté můžete své nápady přenést do reality. Najděte si nějakého společníka, který vám s tím pomůže.
 • Rak (22. 6. – 22. 7.). Raci jsou orientovaní na lásku a ani vy nejste výjimkou. Nejlepší by bylo, kdybyste se tolik neupínali na peníze a úspěch. Větší pozornost věnujte svému partnerovi / své partnerce. Podporujte ho / ji v kariéře a později z toho finančně budete těžit i vy.
 • Lev (23. 7. – 22. 8.). Umíte velmi dobře komunikovat s lidmi a dokážete je vést. Pracujte na sobě v tomhle směru. Nepochybně byste byli dobrými manažery či řediteli. Chce to jen pevnou vůli. Peníze získáte díky své otevřenosti a vůdčím schopnostem. Motivovat ostatní vám nedělá žádný problém.
 • Panna (23. 8. – 22. 9.). Máte své cíle a pevnou vůli. Neposlouchejte lidi kolem vás, kteří vám říkají, že máte moc vysoké ambice. Dokážete se sami vypracovat na vysoký post a tím zbohatnout. Nesmíte však poslouchat rady od svého okolí. Až příliš se jimi necháváte ovlivňovat.
 • Váhy (23. 9. – 23. 10.). Umíte budovat vztahy. Dokážete lidi svým charizmatem okouzlit. Zvládáte lidi kolem sebe přinutit, aby vás milovali. Vaše finanční bohatství bude záviset hlavně na kontaktech. Musíte si je budovat. Jednoho dne pravděpodobně potkáte někoho, kdo vám pomůže splnit vaše finanční cíle.
 • Štír (24. 10. – 22. 11.). Dosáhnete balíku peněz jedině s trochou podlosti. Umíte skvěle přesvědčovat lidi. Dokážete je doslova ukecat k tomu, aby udělali to, chcete. Máte na ně velký vliv. Chytře argumentujete. Používáte různé komunikační kličky. To vás uživí.
 • Střelec (23. 11. – 21. 12.). Střelci jsou nejzábavnějším znamením zvěrokruhu. Umíte skvěle pobavit okolí. Využijte svůj komediální potenciál k tomu, abyste zbohatli. Hledejte různé příležitosti, kde se můžete uchytit. Možná někdy budete mít svoji vlastní show.
 • Kozoroh (22. 12. – 20. 1.). Máte zvláštní schopnost, dokážete vidět mezi řádky. Jste velmi inteligentní. Vidíte to, co jiní nevidí. Zjednodušeně, umíte najít díru na trhu. Najděte ji a vsaďte na ni svoje karty.
 • Vodnář (21. 1. – 20. 2.). Máte obrovské srdce a jste velmi empatičtí. Rádi pomáháte druhým. Takových lidí jako vy, není nikdy dost. Díky svému cítění můžete i zbohatnout. Nepochybujeme o tom, že se jednoho dne stanete ředitelem neziskového podniku či nějaké charity.
 • Ryby (21. 2. – 20. 3.). Rádi děláte smysluplnou práci, která vás baví. Máte uměleckou duši. Své zaměstnání neděláte nebo nehodláte dělat jen pro peníze. Pokud si zachováte tento přístup a budete se rozvíjet v odvětví, které vás baví, nepochybně tím i trochu zbohatnete.