4 důvody, proč každý z nás potřebuje mít kamaráda ve znamení Býka

Eva Vogelová

Přátelé jsou v životě každého z nás velmi důležití. Není jednoduché najít člověka, který by splňoval všechny parametry skvělého kamaráda. Býk má sice své mouchy, ale dobrý přítel to rozhodně je. Proč byste ho měli mít po svém boku?

  1. Můžete se na něj vždy spolehnout

Býci jsou velmi loajální ke svému blízkému okolí. Není však jednoduché se do takové pozice dostat. Býci si totiž bedlivě vybírají, koho si pustí k tělu. Pokud se vám to podaří, máte obrovské štěstí. Nikdy vás nenechá ve štychu. Dokáže se za vás zaručit a vysekat vás z potíží. Dá za vás klidně i ruku do ohně. Budete se s ním cítit jako se starším sourozencem, který vás za každou cenu ochrání. Bude vám pomáhat i ve chvíli, kdy bude sám na dně. Sebere všechny síly a věnuje je vám. Když budete mít i třeba v noci potíže, nebude váhat ani minutu, vyskočí z postele a hned se za vámi vydá. Takového přítele do nepohody potřebujeme všichni. Pokud máte kamaráda ve znamení Býka, ostatní vám ho mohou jen závidět.

  1. Má chuť do života

Býk dělá spoustu činností s velkou chutí. Dokáže si užívat života a nakazit vás tím. Neztrácí smysl pro humor ani v těžkých situacích. Poměrně snadno dokáže ostatní rozveselit a vybudovat si u ostatních přirozenou autoritu. Spousta lidí k němu vzhlíží. Zná ty nejlepší bary a restaurace ve městě, rád vás seznámí s novými lidmi. S ním se nebudete nudit. Když jste smutní, stačí se k Býkovi přidat a hned se vám zlepší nálada. Býci jsou odborníci i na sex. Ten jim jde velmi dobře. Hodí se tedy i na kamaráda s výhodami. Hrátky v posteli si s ním nepochybně užijete. Nedoporučujeme vám ale se do něj zamilovat, protože má poměrně výbušnou povahu, která se nejvíc projeví právě ve dlouhodobém soužití.

  1. Přátelství s ním trvá celý život

Býk je velmi tvrdohlavý a má na určité situace svůj názor, který nehodlá přehodnotit ani za nic. Často s vámi může být rozporu, protože má svoji hlavu. Tahle vlastnost sice není zrovna příjemná, ale i přesto vás neopustí. Když si s někým začne být blízký, neodvrhne ho. S přáteli se dokáže pohádat, ale zase usmířit. Vzájemný přátelský vztah se hádkou pročistí. Když Býkova hlava vychladne, dokáže myslet racionálně a dokonce někdy i své chyby přiznat. Nemusíte se bát, že by se s vámi po nějaké hádce přestal přátelit, protože vás bude mít velmi rád.

  1. Nadhled

Když se mu něco nepodaří nebo od některých lidí nedostane, co chce, nehroutí se z toho. Dokáže přijmout prohru, smíří se s neúspěchem. Má své cíle, ale vyloženě na žádných nelpí, a díky tomu z něj může stát nadmíru úspěšný člověk. Během svého života získává nadhled a na různé situace si dívá s rozumem. Svým kamarádům poskytuje cenné rady do života. Snaží se je v životě motivovat a popostrčit trochu výše, aby se jim dařilo.