Jaké místo by bylo ideální pro vaši svatbu? Poznáte to podle znamení zvěrokruhu

Eva Vogelová

Rádi byste měli svatbu na nějakém kouzelném místě? Nevíte, jaké si vybrat? Znamení zvěrokruhu vám napoví.

 • Beran (21. 3. – 20. 4.). Jste dobrodružné znamení, rádi si užíváte legraci. Potřebujete mít svatbu na speciálním místě. Co třeba v poušti? Museli byste vychytat dobré počasí a nebrat se v letních měsících, nebo byste se tam všichni upekli. Dohodněte se se svatební agenturou a užijte si svůj den D na písku.
 • Býk (21. 4. – 21. 5.). Máte rádi jednoduchost, nic přeplácaného a extra honosného. Takové místo se nachází v jižní Itálii. Vezměte se ve vile Villa La Fauci. Tento toskánský statek slibuje tradiční krásu. Budete tam mít klid, krásný výhled do přírody a k tomu ještě bazén.
 • Blíženci (22. 5. – 21. 6.). Vy rozhodně nepohrdáte cestováním. Udělejte si se svými nejbližšími malý výlet po evropských městech. V jednom z nich si vyhlédněte nějaký kostel či katedrálu a máte svatbu jako vymalovanou.
 • Rak (22. 6. – 22. 7.). Velmi vám záleží na rodině. Chtěli byste, aby na vaší svatbě byli všichni členové rodiny a přátelé. Byli byste rádi, aby vaše svatba byla zároveň větším rodinným setkáním. Nejlepší bude, když se se svým protějškem vezmete u vás na zahradě nebo na pozemku svých blízkých.
 • Lev (23. 7. – 22. 8.). Máte rádi velká, světlá, jasná a krásná místa. Potrpíte si na detaily. Toužíte po pohádkové svatbě. Co takhle se vzít v jednom z nejromantičtějších měst na světě? V Paříží stojí jeden hotel, který je určen přímo pro vás, jmenuje se Hotel Plaza Athenee Paris.
 • Panna (23. 8. – 22. 9.). Tíhnete k přírodě a neopovrhujete romantikou. Nepochybně byste se měli se svým protějškem vzít venku. Ideální místo je pro vás řecký ostrov Santorini. Stačí kontaktovat podobnou společnost, jako je Le Ciel Santorini v Řecku. Ta vám pomůže s plánováním svatby.
 • Váhy (23. 9. – 23. 10.). Máte rádi romantiku. Chcete se obklopovat krásnými a drahými věcmi. Ideální místo pro vaši svatbu je hotel Villa Magna v Madridu. Není sice velký, ale o to vám nejspíš nejde. Stačila by vám malá svatba v rodinném kruhu v místě, kde jsou nádherné terasy a zahrady.
 • Štír (24. 10. – 22. 11.). Jste nejsmyslnější znamení z celého zvěrokruhu. Potřebujete mít svatbu na místě, které vás svojí nádherou dostane do kolen. Vezměte se na bílé písečné pláži v Karibiku hned vedle hotelu Gansevoort Turks & Caicos, kde se můžete rovnou ubytovat.
 • Střelec (23. 11. – 21. 12.). Jste velcí dobrodruzi. Nejraději byste prolezli po svých každičký kout na světě. Ideálním místem pro vaši svatbu je horský zámeček Della Terra v Estes parku v Coloradu. Můžete zde před či po svatbě jezdit na koni, lyžovat či chodit po horách.
 • Kozoroh (22. 12. – 20. 1.). Potrpíte si na tradice a také romantiku. Zvuk vln pleskajících o pobřeží vás uklidňuje, a proto byste se měli vzít právě na něm. Takové podmínky vám nabídne hotel Harborside Hotel & Marina ve státu Maine.
 • Vodnář (21. 1. – 20. 2.). Jste umělecké duše a potřebujete mít svatbu na netradičním místě. Pro vás by bylo nejlepší vzít se v Perez Art Museum Miami na Floridě. Byl by to pro vás pravděpodobně splněný sen.
 • Ryby (21. 2. – 20. 3.). Dokážete velmi ocenit umění, romantiku a hlavně hudbu. Ideálním místem pro vaši svatbu by byla koncertní síň Sheldon v St. Louis v Missouri. Toto místo má dokonce několik pokojů k pronájmu, takže by bylo postaráno i o vaše blízké.