Michaela hejtuje: Co si myslím o gender free hnutí a podobných blbostech

Michaela Maršálová

Jestli jste pro to, aby lidi vychovávali děti v gender free módu, tak dál ani nemusíte číst. Já totiž ne.

Určitě jste si toho všimli taky. V posledních měsících není týden, aby se neobjevila zpráva, že se někdo nechal přeoperovat v muže a naopak, že muž porodil dítě nebo že někdo vychovává děti gender free a chce, aby si až z toho budou mít rozum, samy vybrali, jakým pohlavím chtějí být. Nedávno jsem dokonce narazila na článek o ženě bez spodní půlky těla, která se nechala přeoperovat z muže. A já říkám: WTF.

Protože jestli jste si nevšimli, tak taky přibývá singles a lidí, kteří navštěvují terapeuty a neví, čí jsou. A já se jim nedivím. Pokud totiž připustíte, že jste sice holka, ale ze 70 procent se cítíte jako chlap, tak co s tím? Jste zmateni. Nevíte, s kým chcete založit rodinu. Taky nevíte, jestli když vám chlap podrží dveře, není agresor. A taky nevíte, jestli až budete mít dítě, můžete dceři obléknout růžové tričko, aniž byste byli osočeni z toho, že jste příšerně stereotypní.

Dost

Takže já říkám DOST. Dost všem těmhle magorům, co z nudy neví, o čem by dřív polemizovali. Stop feministkám, co si říkají buchty a pak svým dcerám nechtějí pouštět pohádky, kde princ zachrání princeznu, aby si nemyslely, že je někdy zachrání nějaký boháč.

Prosím, nebojme se chovat se jak ženská, když jsme ženy, a jak chlap, když jsme chlapi. Vždyť je tak hezké, když jsou muži ochránci a zaplatí nám v restauraci jídlo a ženy jsou ty něžné bytosti, které pro ně mají vždy připravenou náruč. Neměňme to.