Proč má každé znamení zvěrokruhu tendenci podvádět?

Eva Vogelová

Nevěra v dnešní době není nic výjimečného. Všichni moc dobře vědí, že tím svému protějšku ublíží, ale ani to je před ní nezabrzdí. Proč téměř všichni alespoň jednou v životě svého partnera podvedou?

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani podvádí, protože dlouhodobě nesnesou rutinu ve vztahu. Nezáleží na tom, zda mají funkční nebo nefunkční vztah, vadí jim stereotyp. Partner tohoto znamení musí neustále vymýšlet něco, čím jejich pouto oživí. Pokud to nedělají, hrozí, že budou podvedeni.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci jsou velmi žárliví. Když mají pocit, že by je partner mohl podvést, nejdříve to udělají oni jemu. Raději sami ublíží dříve, než aby bylo ublíženo jim. Jde o jejich obranný mechanismus. Často není efektivní, protože se mohou splést a protějšek je podvést nechce.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci ve vztazích nevědí, co chtějí. Namísto toho, aby o tom se svým partnerem mluvili, drží to v sobě. Nemají potuchy, co s tím. Myslí si, že to vyřeší nevěrou. Nedochází jim, že tím to jen všechno zkomplikují.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci nevědí, jak si poradit se záští a bolestí. Pokud je jejich protějšek podvede, dokáží mu to odpustit. Bohužel až ve chvíli, kdy mu to oplatí. Budou vědět, že jsou si kvit a mohou ve vztahu dál pokračovat.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Lvi děsí věci, které nemohou mít pod kontrolou. A jednou z nich je právě partnerství. Pokud mají pocit, že se jim vztah vymyká z rukou, udělají nepromyšlené rozhodnutí. Podvedou partnera, aby se jim ulevilo. Myslí si, že tento čin je dostane z jejich svízelné situace. Nedostane, ale to jim nevysvětlíte.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pokud Panny svého protějška podvedou, tak opravdu jen výjimečně. Často ve vztahu vidí problémy, které tam nejsou. Vznikají pak zbytečné hádky a problémy se hromadí. Když už je to pro ně neudržitelné, partnera podvedou, aby si ulevily.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Váhy potřebují od partnera častou pozornost. Pokud ji dlouhodobě postrádají, hledají ji jinde. Nechtějí sice partnerovi ublížit, ale touha po sexuální energii je často přemůže.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři milují tajemství. Vždy před svým protějškem nějaké mají. Vyhledávají situace, které jim k nim dopomohou. Nevěra je jedna z nich. Berou ji jako jednoduchou hru, která člověka potěší.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci mají dobrodružnou povahu. Sami sobě neustále tvrdí, že partnera nikdy nepodvedou. Tolik se tomu brání, až je jednoho dne přemůže obrovská touha po sexuálním dobrodružství. Nemůžou si pomoct, až nakonec budou svému protějšku skutečně nevěrní a hodně si to užijí.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kozorohové nevěří na vyvážený a funkční vztah. Raději ho hned sabotují, aniž by se přesvědčili, zda mají pravdu, či nikoliv. Z toho důvodu si občas uletí za někým jiným a moc to neřeší.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři se bojí své zranitelnosti. Nechtějí, aby je protějšek nějak poranil. Mají problém s důvěrou. Nedokáží svému partnerovi absolutně ve všem věřit. Pokud svoji lásku podvedou, budou mít pocit, že ani jim nemůže protějšek věřit. A budou si kvit.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ryby si nejsou jisté svým vztahem. Mají o něm určité pochybnosti. Nesnaží se v něm hledat a vytvářet hezké chvíle, jdou snazší cestou. Jednoduše se rozptýlí jinde.