10 chlapů přiznalo, jak atraktivní dívky kompletně zmařily šanci na vážný vztah

Lucie Bryndová

Sbalit krásnou holku chce odvahu. Začít s nějakou takovou randit, je asi sen všech mužů. Ale stejně jako každý vztah i ten s atraktivní dívkou něco stojí. Mnohdy mnohem, mnohem víc, než si kdo dovede představit. Tady je zpověď deseti chlapů, kteří radši poslali hezkou holku do háje.

  1. Zpověď: Moje bývalá často radila mé spolubydlící, jak se chovat ke klukům, kteří o ni jeví zájem. Vymýšlela úplně šílené taktiky. Byly to drobnosti, ale dost děsivé. Řekla jí třeba, aby tomu klukovi napsala, že pořádá party, ale schválně ho na ni nepozvala. Nechci mít nic společného s ženami, které si myslí, že je zábavné manipulovat s emocemi druhých a navádět je k tomu, aby dělali věci, které tak necítí.
  2. Zpověď: Psal jsem si s jednou hezkou holkou na Tinderu a ona mi z ničeho nic napsala, že už nemá zájem dál konverzovat. Tak jsem jí napsal, že ok, že to chápu. A ona mi odpověděla: „Ty se teda moc nesnažíš!“ Došlo mi, že to byla její taktika. Chtěla mi to ztížit. No, nezafungovalo to, co vám budu povídat.
  3. Zpověď: První rande s velmi atraktivní ženou jsem zažil, když mi bylo pětačtyřicet. Šli jsme na oběd, krásnou procházku a na malý nákup. Ale pak romantika skončila. Vytáhla telefon a řekla: „Nejdřív jedno rychlé selfie!“ Tak jsem si řekl, že fajn. A ona ho chtěla dát na Facebook. Vyfotili jsme se, ale fotka se jí nelíbila, tak fotila další a další, pak zkoušela různé filtry. Když jsem myslel, že už s tím skončila, vytáhla mobil znovu a chtěla se vyfotit ještě s řekou v pozadí. Stál jsem tam jako figurka, kterou ta ženská používá jen k tomu, aby na svých sociálních sítích ukázala okolnímu světu tu dokonalou romantickou idylku. Nikdy jsem se necítil hůř.
  4. Zpověď: Chodil jsem s holkou, která měla takové pravidlo. Nesměl jsem moc číst nebo sledovat romantické filmy, protože bych ji tím podváděl. No, nemohl jsem koukat ani na Bídníky, protože se jí zdálo, že jsou moc romantičtí. Bože.
  5. Zpověď: Párkrát jsme se spolu vyspali, ale jsem ten typ, který se nevrhá do vztahu po hlavě. Ona mě ale doslova uháněla. Zahlcovala mě pěkně peprnými esemeskami a posílala mi své sexy fotky. Několikrát jsem jí řekl, že bych potřeboval trochu prostoru, ale nezajímalo ji to. Fotky i texty posílala pořád dál. Tak jsem to skončil.
  6. Zpověď: Pracovala pouze na částečný úvazek a zbytek času trávila hraním her. O ničem jiném se s ní ani nedalo bavit. Byla tím naprosto posedlá. Pak nastal okamžik, kdy jsem měl pocit, že mluvím s dítětem, které je na hraní závislé. Řekl jsem jí, že tohle fakt už nedávám a nechci se bavit jen o virtuálních postavách z jejích her. Doufám, že našla někoho sobě podobného.
  7. Zpověď: Začali jsme spolu chodit, počátky vztahu jsou vždy plné sexu, ale tohle na mě bylo moc. Chtěla to po mně každý večer a minimálně tři hodiny. Jako čerstvý třicátník takový sexuální maraton jednou za čas ocením, ale každou noc? To už je víc než moc. Byla skvělá, krásná, vysoká, ale vůbec jsem jí nestačil. Po dvou týdnech jsem to musel skončit.
  8. Zpověď: Říkala mi, že nemá čas plně se věnovat našemu vztahu, protože má moc práce a soustředí se na svou kariéru, ale trávit hodiny se svými kamarádkami jí problém nedělalo.
  9. Zpověď: „Proč bys byl dobrým otcem mého dítěte zrovna ty?“ Tak to byla první otázka, na kterou se mě zeptala na rande naslepo. Abych byl upřímný, byla to úplně jiná liga a neměl jsem šanci na to cokoli odpovědět, protože by jí to nebylo dost dobré.
  10. Zpověď: Byli jsme spolu už na třech rande a všechno se vyvíjelo skvěle. Pak ale přišlo čtvrté. Zásadní. Vyspali jsme se spolu a od té doby se z ní stal žárlivý maniak. Sestře mého kamaráda začala vyhrožovat, aby se držela dál od jejího chlapa.