6 tipů, jak zaujmout muže při vašem oblíbeném sportu

Lucie Bryndová

Sportování je jednou z nejlepších aktivit, při které můžete narazit na muže svých snů. Ať už chodíte ráda do fitka, jezdíte na bruslích, na kole nebo třeba chodíte běhat, už pouhé pozorování vám o vašem okolí prozradí mnohem víc, než si myslíte. No schválně, při čem jiném tak snadno zjistíte, jakou má muž sílu, koordinaci pohybů nebo jak voní? Stalo se vám, že už se někdo, kdo vám padnul do oka, objevil, ale nejste si jistá, zda je to oboustranné? Možná se vám bude hodit těchto šest tipů, které prověří, jestli se vás zatím bál jen oslovit, nebo o vás zájem prostě nemá.

  1. Požádejte ho o pomoc. Chodíte pravidelně cvičit do fitka, ale některým strojům se raději vyhýbáte, protože si nejste úplně jistá, jak je správně použít? Jestli máte odvahu jít přímo za ním a požádat ho o pomoc, udělejte to. Poproste toho fešáka, jestli by vám mohl ukázat, jak cvik správně provést, a uvidíte, jak zareaguje. Obdobně ho můžete oslovit i při jiných aktivitách. A i kdybyste si věděla sama rady, můžete malinko předstírat, že nevíte. Za malinkou lež vztah přece stojí.
  2. Kamarádku nechte doma. Sportujete vždy s nějakou kamarádkou a všimla jste si, že po vás váš objev neustále pokukuje, ale ne a ne vás oslovit? Problém může být v tom, že se před kamarádkou stydí. Řekněte jí, že byste chtěla jít jednou sama. Možná budete mile překvapena, že byl zakopaný pes právě v tom.
  3. Pořiďte si nový outfit. Chodíte cvičit stále ve stejném kompletu už od střední? Přesto, že je pohodlný a máte ho ráda, zkuste se poohlédnout po něčem novém, co podtrhne vaše přednosti. Ale pozor, zase to nepřehánějte, abyste nepůsobila příliš lacině. Ne každého zajímají holky, které se oblékají do příliš vyzývavých sportovních oblečků. Na první pohled možná ano, ale takovým jde většinou jen o jedno.
  4. Nechejte si od něj poradit s nákupem nové výbavy. Setkáváte se s ním pravidelně, protože chodí sportovat na stejné místo jako vy? Ať už hrajete tenis a potřebujete si koupit novou raketu nebo máte již staré brusle či byste si ráda vytunila kolo, zkuste se ho příště zeptat, zda by vám poradil s nákupem. Dáte se tak konečně do řeči a uvidíte, jestli to zůstane pouze u toho.
  5. Navrhněte mu společný trénink. Už vás nebaví pořád cvičit sama a potkáváte i jeho vždy samotného? Sice to nemusí znamenat, že není zadaný, ale zkusit to můžete. Až ho příště potkáte, svěřte se mu, že vám chybí sparing partner a ráda byste sportovala ve dvou. Když bude souhlasit, získáte tím prostor, jak ho lépe poznat, a i kdybyste se z toho vevyklubala láska, můžete díky tomu najít nového kamaráda, se kterým budete sdílet společné zájmy.
  6. Pozvěte ho do party. Chodíte hrát s přáteli volejbal či tenis, a právě při těchto sportech ho obvykle potkáváte? Navrhněte mu, jestli se nechce příště přidat k vám. Samozřejmě mu řekněte, že nechcete trhat jeho partu, a pokud chodí vždy jen s kamarádem, pozvěte oba dva.