Chcete si užít nejhezčí masturbaci? Vibrátor nechejte v šuplíku

Lucie Bryndová

Možná si říkáte, že je to blbost. Proč by existovalo takové množství druhů vibrujících erotických hraček, kdyby vás právě ony neměly přinést k tomu nejkrásnějšímu vyvrcholení? Možná na ně ale v poslední době spoléháte trochu moc. A stejně tak jako dopřejete jednou za čas detox svému tělu od nezdravého jídla či elektroniky, byste si mohly, dámy, dopřát odpočinek i od vibrátorů. Naučte se poznávat své tělo trochu jinak, a vezměte svůj orgasmus do vlastních rukou.

Orgasmické vlnobití

Ke všemu není potřeba přistupovat hned tak zhurta. Dosáhnout orgasmu není vždy až tak o rychlosti, jako o dokonalé technice. Začněte se hezky pomalu dráždit bez použití lubrikantu na klitorisu. Jakmile budete mít pocit, že už jste dostatečně vzrušená, vezměte si gel a pomalu ho krouživými pohyby rozmažte. Dělejte vše s citem a pomalu. Snažte se nezrychlovat. Sice to bude nějakou dobu trvat, ale věřte, že vás vaše tělo odmění překvapivou sérií orgasmických vln.

Koupelnové potěšení

Jestli jste si nikdy nezkoušela hrát ve sprše s vodou, tak je to chyba. Sice to může znít jako z internetové poradny pro dospívající, ale sama uvidíte, proč se o tom tak často píše a proč si ženy sprchu tak chválí. Právě v koupelně, kdy jste obvykle nikým a ničím nerušena, si můžete dopřát milou chvilku sama pro sebe. Ať už máte vanu nebo sprchový kout, posaďte se, podsaďte mírně zadeček, nastavte si tlak vody podle svých představ a nechejte vodu hezky proudit na poštěváček. Věřte, že si to opravdu užijete.

Šikovné prstíky

Kdo říká, že jsou na to vždy potřeba dva? Jestli jste zrovna sama nebo jste z jakéhokoli jiného důvodu zrovna chvíli bez partnera, potěšit se můžete jinak. A postačí vám k tomu pouze vaše ruce. Jedním prstem si drážděte klitoris, ukazováčkem si zajeďte dovnitř a stočte ho nahoru proti horní stěně pochvy. A zbývá ještě jedno místečko – nezapomeňte na zadeček! Vezměte si trochu gelu a zatímco si to budete dělat jednou rukou, drážděte se i u řitního otvoru.

Kamarád bez vibrací

Většina žen jen stěží dosáhne vaginálního orgasmu. Mnohem častěji je k vyvrcholení dovede spíše dráždění klitorisu. Pokud ale chcete prožitek z klitoridálního orgasmu umocnit, investujte do dilda. Ideálně do takového, které si můžete pomocí přísavky připevnit kamkoli se vám zamane. Ať už to bude židle, zrcadlo nebo třeba dlaždičky v koupelně. Naneste na něj gel, nasedněte si, a přitom si jemně drážděte poštěváček. Během toho se jemně pohupujte ze strany na stranu a nahoru i dolů.

Posílené pánevní dno

Určitě jste už mnohokrát slyšela o tom, jak je dobré posilovat pánevní dno. Nejen pro to, abyste si s partnerem milování ještě více užila a aby vás v pozdějším věku netrápila inkontinence. Toho můžete docílit pomocí Venušiných kuliček, které při pohybu díky své konstrukci vyvolávají chvění a jemné vibrace. Nejen, že kuličky stimulují vaše svaly, ale zároveň vám přinesou příjemné potěšení. A co víc, za jejich pravidelné nošení budete odměněna intenzivnějším sexuálním prožitkem a výraznějšími orgasmy.