Co nového byste podle horoskopu měli na jaře zkusit v sexu?

Paga

Taky na vás přišlo jaro? Skvělé! Zkuste si ho okořenit pořádnou sexuální explozí! Máme pro vás tipy, které inspirují každé znamení.

 1. Beran. Jste rádi v dominantní pozici, a to jak v práci, tak v ložnici. Doporučujeme vám proto užít si sex z trošku jiného aspektu. Řekněte své drahé polovičce, ať si lehne a o nic se nesnaží. Pokud se bude cukat nebo je na drsnější hrátky, klidně ji přivažte (prosím vás, všechno se musí dít na dobrovolné úrovni, snad si rozumíme). Pak se pusťte do té nejdelší předehry na světě. Nechte partnera škemrat o to, abyste to dokončili. Buďte si jisti, že to bude velmi vzrušující (a pak krátké…)!
 2. Býk. Jste velmi smyslní a každou intimní chvilku si s partnerem užíváte na sto procent. Co ale takhle odhalit svou divokou stránku? Vezměte do postele nějaké stimulační hračky a drážděte smysly svého partnera na více frontách. Nebo použijte vonné oleje v kombinaci se spoustou doteků. Jaro je pro tyto experimenty jako stvořené!
 3. Blíženec. Sex je přímo oslavou vaší životní filosofie. Berete ho totiž jako příjemnou a snadnou zábavu. Jste sice rádi s někým, komu můžete důvěřovat, ale navazování nějakého hlubokého spojení vás tak úplně nezajímá. Proto doporučujeme to trošku změnit. Máte rádi vizuální dráždění. Zkuste si se svým partnerem sednout nazí naproti sobě a navzájem si říkali, kde chcete, aby se ten druhý sám sebe dotýkal. Vzrušující!
 4. Rak. Se svým partnerem máte velmi hluboké sexuální spojení. Jste propojení na úplně všech úrovních. To je pochopitelně dobře. Tak co takhle najít nějakou novou polohu, při které si budete tváří v tvář, zároveň ale úplně jinak, než jako jste doposud zvyklí? Uvidíte, že vás to bude bavit oba.
 5. Lev. Sex je pro vás epická show, ve které jste hlavní hvězdou. Může to tak být i doslova. Vymyslete si s partnerem nějaké role. Například na námořníka a jeho milenku v přístavu. Nebo na domovníka a nezodpovědnou nájemnici. Nemusíte se omezovat jen na postel, klidně si dejte rande v nějakém baru a držte se svých úloh celý večer. Zahrát si na někoho jiného bude pro vás i partnera vzrušující a můžete si tak zkusit sex s někým trochu jiným!
 6. Panna. Sex děláte jako všechno – nejlépe na světě a zároveň prakticky. Doporučujeme vám proto mít sex ve sprše. Je tam čisto a dělat tu „nepořádek“ se omezuje na vycákanou vodu okolo vany nebo sprchového kouta. Začněte tím, že jeden druhého důkladně umyjete (to taky vyhovuje vašemu perfekcionismu) a pak na to vlítněte.
 7. Váhy. Potřebujete mít dokonalou rovnováhu mezi fyzickou a emocionální přitažlivostí. Na jaře si splňte všechny své sexuální sny! To může být vše od koupení sady bičíků, přes hraní rolí až po experimentování se sexuálními pomůckami. Uvolněte se a nechte to zvíře ve vás konat!
 8. Štír. Tak vás k užívání si sexu na milion způsobů nijak přemlouvat nemusíme, že? Být s vámi v ložnici je jako výlet do Disneylandu, někdy si na vás člověk musí dokonce vystát frontu. No a právě proto pro vás může být nejsmyslnější sex na emocionální úrovni. Zkuste se s tím člověkem opravdu mazlit a dát do toho lásku a zranitelnost. Otevře se vám zcela nová komnata rozkoše.
 9. Střelec. Jste nejodvážnějším znamením zvěrokruhu, tak se to nebojte vnést i do ložnice! Lépe řečeno – vyneste to z ložnice někam ven. Rozdejte si to na nějakém veřejném místě, kde vás může někdo načapat! Třeba při nějakém výletu do přírody. Ale neomezujte se jen na to. I tmavý kout v zákulisí nějakého koncertu může být super.
 10. Kozoroh. Sex je pro vás velice osobní záležitost. Můžete se sice jako svobodný člověk vyspat s kdekým, pokud se ale zamilujete, s partnerem máte skutečně hluboké intimní spojení. Zkuste trošku pozměnit postelovou rutinu. Pusťte se do poloh, které jsou pro vás oblíbené a zaručeně nejlepší, a něčím je okořeňte. Pokud vás baví poloha zezadu, přidejte k ní nějaké hračky. Jestli máte rádi orální sex, dejte si polohu 69.
 11. Vodnář. Rádi se věnujete v sexu sobě i svému partnerovi. Chcete, aby byli vichni spokojení (nebo spíš uspokojení) a berete to jako svůj úkol. Co takhle jednou přenechat iniciativu na partnerovi? Postavte se do submisivní pozice a nechte se překvapit tím, co s vámi partner udělá.
 12. Ryby. Klidně uspokojíte partnera na úkor toho, abyste nedosáhli svého. Takové prostě jste, a to jak v posteli, tak v životě. Proto vám radíme vyzkoušet si polohy, které dovedou k vrcholu jak vás, tak partnera. Zkuste najít polohy, které jsou zaručenou výhrou pro oba. Nemusíte být vždy na druhé koleji!