Jak s lidmi manipulujete podle horoskopu?

Pavla Gabrhelíková

Je zbytečné tvrdit, že jste se nikdy nepokusili s někým manipulovat. Zjistěte, jak to na vás zkouší ostatní znamení horoskopu!

 1. Beran. Neustále melou o tom, jak by tohle a tamto bylo super, a pokud to nebudete dělat, nejste prostě cool. Jejich entuziasmus vás donutí si myslet, že na tom fakt něco je. Tak to uděláte. A ještě rádi!
 2. Býk. Aby dostali, co chtějí, budou vás nutit cítit se provinile. Oni jsou ta oběť a vy kat, který jim nedopřává.
 3. Blíženci. Budou vám lhát do očí. Falešnými sliby si upoutají vaši pozornost, abyste jim věřili a následovali to, co chtějí oni.
 4. Rak. Když jim řeknete „NE“, budou kolem vás chodit jako tělo bez duše, zcela zlomení vaší negativní odpovědí. Dokud nekývnete.
 5. Lev. Připomínají, zastrašují a tlačí na vás tak dlouho a energicky, až jste zahnaní do kouta a jdete jim na ruku. Doufají, že ve vás probudí pocit méněcennosti.
 6. Panna. Postupně vás budou zpracovávat. Neřeknou napřímo, co chtějí, ale budou vám podsouvat svůj plán tak chytře a nepozorovaně, dokud nenabudete pocitu, že to vlastně chcete vy, a přijdete s tím sami.
 7. Váhy. Přimějou vás si myslet, že jste pro ně absolutně nepostradatelní a bez vás jsou naprosté nicky. A proto přece potřebují vaši pomoc!
 8. Štír. Dávají ultimáta. Buď bude po jejich, nebo si hledejte nového kamaráda / partnera. Velmi rádi sáhnou po jakékoliv výhružce, hlavně aby bylo po jejich.
 9. Střelec. Utečou od tématu a začnou vytahovat bolestivé věci, které jste jim provedli v minulosti. Chtějí se zaměřit na vaše chyby, abyste zapomněli, proč jste s nimi nesouhlasili.
 10. Kozoroh. Začnou se ohánět statistikami, fakty a čísly, aby ukázali, že jsou se situací obeznámeni víc než vy. Udělají z vás blbce, abyste pochopili, že váš názor je špatný a jejich správný.
 11. Vodnář. Omlouvají se. Slíbí, že se změní. Přinutí vás myslet si, že ode dneška bude všechno jinak a konečně pochopili, co musejí udělat. A druhý den se budou chovat stejně.
 12. Ryby. Mlčí. Neodpovídají na zprávy, nepodívají se vám do očí a neřeknou ani slovo, dokud jim nedáte, co chtějí.