Jaké lidi k sobě podle horoskopu přitahujete?

Pavla Gabrhelíková

Planety ovlivňují naše chování natolik, že to, co ze sebe vyzařujeme, přitahuje určité typy lidí. Všimli jste si třeba, že znáte deset Býků, ale ani jednoho Raka? Není to náhoda.

 • Beran. K Beranovi se stahují všichni, kteří touží po pořádném dobodružství. Jsou to lidé, kteří budou rádi následovat jeho nespoutanost. Beran jim totiž dokáže vyšlapat cestu a dodat jim energii, i když jsou na pokraji sil.
 • Býk. K Býkovi jsou přitahováni ti, kteří touží po loajalitě. Vědí totiž, že nezmění svá rozhodnutí jen tak. Nevyžívají se v dramatických scénách a jsou inteligentní. Kolem nich proto najdete ty, kteří oceňují spolehlivost a oddanost, namísto nejistoty a divočiny.
 • Blíženec. Na Blížence se lepí každý, kdo touží po pořádném odvazu! Je to znamení, které se umí velmi snadno a nakažlivě nadchnout. Rychle si k nim většinou najdou cestu lidé toužící po poznávaní nových krajin, lidí a chutí.
 • Rak. Konejšivou náruč soucitného Raka hledají bezradní toužící po lásce. Rak jim dává pevnou půdu pod nohama, díky níž mohou znovu začít budovat svou budoucnost. Líbí se těm, kteří jsou unavení ze světa, který staví jen na penězích, a chtějí zažít opravdu hluboký pocit přijetí a lásky.
 • Lev. Kolem Lva se budou motat všichni, kteří hledají své soukromé Slunce. Se Lvem se najednou octnou na pódiu a povezou se na jeho vlně výjimečnosti. Lev přitahuje odhodlané, kteří se nespokojí s ošklivou spolužačkou. Chtějí totiž hlavní roztleskávačku.
 • Panna. Panny přitahují ty, kteří se bojí dospět. Jsou totiž nadmíru zodpovědné a vždy mají bezpečné místo k přistání. Jsou velmi přitažlivé, ale taky dost komplikované. Někdy se do nich proto zamilovávají sebemrskačské typy, které vztahem s ní dobrovolně (a rádi) trpí.
 • Váhy. Lidé vyhledávající společnost Vah touží po rovnocenném, stabilním svazku nebo přátelství. Najdete kolem nich emočně vysoce inteligentní jedince, kteří s nimi zvládají držet krok a neřeší nesmysly.
 • Štír. Štíři imponují extrémistům, kteří se rádi nechají pobodat, protože vědí, že to vyváží pověstná štíří vášnivost. Koho zajímá pár škrábanců, když může žít neobvyklý, divoký a atraktivní život? Společníci Štírů dobrovolně podepisují smlouvu s ďáblem.
 • Střelec. Partneři a kamarádi Střelců se chtějí v životě hlavně smát. Střelec má ze všech znamení nejvytříbenější smysl pro humor. Zároveň se kolem nich točí protějšky, které kromě milence hledají v partnerovi i nejlepšího přítele.
 • Kozoroh. Fanoušci znamení Kozoroha jsou pragmatičtí. Vědí, že je na Kozorohy spoleh. Je taky velmi nepravděpodobné, že nachytáte manžela Kozoroha v posteli s cizí ženskou. Jsou věrní a analytičtí, proto kolem nich paradoxně najdete nezřídka i ty, kteří tyto vlastnosti absolutně postrádají.
 • Vodnář. Vodnáři přitahují ty, kteří hledají ve vztazích nějaký přesah. Chtějí být ve vleku živého a obětavého Vodnáře, jehož život nikdy není zbytečný. Přitahují všechny, které fascinuje velkorysost.
 • Ryby. Lidé přitahovaní k Rybám touží ve svém životě po kreativitě. Ryby totiž žijí život naplněný uměním a taky dobrým jídlem. Milovníky Ryb baví myšlenka, že stráví zbytek života po boku někoho, kdo se rád vyjadřuje všemi dostupnými formami umění.