Proč v noci špatně spíte? Napoví vám znamení zvěrokruhu

Eva Vogelová

Stává se vám, že v noci občas špatně spíte? Nemůžete usnout nebo se neustále budíte? Většinou se to děje z nějakého konkrétního, nepříjemného důvodu. Ten vám objasní vaše znamení zvěrokruhu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Když ležíte v posteli, nemůžete přestat přemýšlet nad situacemi, které se staly během dne. Myslíte na to, zda jste něco neudělali špatně a co si o vás ostatní lidé asi myslí. Když jste se ten daný den nějak ztrapnili, nemůžete to vyhnat z hlavy. V takovém případě se vám pravděpodobně nepodaří usnout vůbec.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Máte bujnou fantazii, která vám brání ve spánku. Často přemýšlíte nad různými věcmi a baví vás to. Spánek nepřijde, dokud se od svých myšlenek neoprostíte. Zkuste nemyslet na nic, snít můžete i během dne.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Máte vcelku dobrý spánek. Když nemůžete usnout, je to většinou jen vaše rozhodnutí. Knížka či film vás většinou zabaví natolik, že se rozhodnete kvůli nim ukradnout si několik hodin ze svého spánku. To se pak negativně odrazí na druhém dni, kdy budete hodně unavení.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Jdete do postele, ale většinou usnete až o pár hodin později. Máte velké plány do budoucna, o kterých v noci často přemýšlíte. Špatný spánek vás stresuje, což vás unavuje ještě více a způsobuje ještě horší nespavost.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pro vás je kvalitní spánek minulostí. Často se dokážete nadchnout pro určité věci, kterým věnujete spoustu času na úkor spánku. Máte pocit, že spát osm hodin denně je ztráta času, pokud potřebujete na něčem pracovat.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Máte špatně nastavený režim, jste zvyklí se v noci často budit. Když se vám podaří usnout, moc dlouho v kuse nevydržíte spát. Někdy usnete jen na hodinu a jste schopní jít do práce. Vaše tělo si na to zvyklo, ale únava vás nešetří. Zkuste změnit režim, nebo z toho po nějaké době zkolabujete.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Nespíte, když jste během dne udělali něco špatně. Pociťujete stres a nenávidíte se za to, co jste udělali. Celou noc se viníte za své činy a kvůli tomu často nemůžete zamhouřit oči. Nepochybně je dobré si uvědomit svoji chybu, ale neměli byste to s výčitkami přehánět.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Spánek je pro vás obtížný ve chvíli, kdy vám někdo něco provedl. Přemýšlíte, jak se tomu člověku pomstít. Představujete si, jak ho něčím mučíte a nakonec zabijete. Vztek vás udržuje bdělé.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Občas vás trápí finanční tíseň. Když máte problémy s penězi, bolí vás většinou břicho a nemůžete kvůli nim spát. Máte jich plnou hlavu, nemůžete myslet na nic jiného. Když budete v noci myslet na své problémy, budete akorát více vystresovaní a unavení.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Máte rádi, když jsou věci přehledné, chaos vám vyloženě nedělá dobře. Když se zrovna nacházíte v nejistotě, nejste psychicky vyrovnaní. Pokud jste vystresovaní, nespí se vám dobře. Neustále přemýšlíte, jak to s vámi dopadne.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Když víte, že jste udělali něco špatně, čekáte na chvíli, kdy vás karma potrestá. Neustále přemýšlíte nad tím, co jste provedli a bojíte se trestu. Máte strach, že na to někdo přijde a vy budete mít po legraci. Může jít jen o malou věc v práci či škole.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Máte na práci důležitější věci, než je spánek. Často přemýšlíte nad lidmi, které vás něčím štvou. Nemůžete se od svých představ oprostit. Možná si to nemyslíte, ale dělá vám dobře myslet na jedince, kteří jsou vám bytostně nesympatičtí. Nedivte se, že špatně spíte.