Štítek Reklama
20. 5.2016

Nejlepší fitnessky z Instagramu, které inspirují celý svět

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Potřebujete motivovat a inspirovat? Vybrali jsme pro vás sedm nejlepších žen, které vás nabudí k lepším fitness výkonům. Z jednotlivých jmen se můžete prokliknout rovnou na jejich Instagramy.

  • Anna Victoria @annavictoria – Tělo, které může leckdo závidět. Návody na cviky, fotografie potravin, recepty, motivační selfie a také citáty jsou to, co u ní na Instagramu najdete. Podporuje také proměny před a po žen, které absolvovaly její dvanácti týdenní plán.  

  • Amanda Bisk @amandabisk – Bývalá skokanka o tyči má postavičku jako lusk. Nyní se zabývá jógou zaměřenou na strečink, kterou také učí. 

  • Natalie Uhling @natalieuhling – Trenérka a také představitelka značky Under Armour má spoustu zkušeností s fitness. Její instagramový profil je jedna velká motivace a inspirace plná cviků a tréninků v tělocvičně.

  •  Izabel Goulart @iza_goulart – Brazilská modelka, kterou zná snad celý svět. Tahle kráska se pyšní dokonalou postavou, kterou však nemá zadarmo a tvrdě na ní dře. Sami se o tom můžete přesvědčit na jejím profilu, který je plný nejrůznějších videí a fotografií zajímavých cviků.

  • Kayla Itsines @kayla_Itsines – Kráska, která inspiruje a motivuje celý svět. Nejdříve se začala sama věnovat tréninku a nakonec ji to chytilo natolik, že se stala osobní trenérkou a vytvořila tréninkový plán. Na jejím profilu najdete tedy nejen inspiraci a motivaci, ale také proměny žen, které vyzkoušeli její tréninkový plán. 

  • Mary Helen Bowers @balletbeautiful – Profesionální baletka, která je fit, krásná a svěží. Její Instagramový profil je plný zajímavých fotek, které jsou opravdu dechberoucí a ohromné.

Frčí na internetu: Jak na ploché břicho během několika vteřin

Galerie: Jak holky šmelí na internetu - stačí se jinak postavit a fitness figura je na světě

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama