Jaká je pro vás podle horoskopu definice spřízněné duše?

Paga

Jak definujete spřízněnou duši? Napoví vaše znamení.

 1. Beran. Vaše spřízněná duše by na větu „Zabil jsem ho“ měla odpověděť „A kam ho zakopeme?“. Prostě bratři (nebo sestry) ve zločinu. Děsí vás, že se zamilujete do někoho, s kým budete jenom sedět u televize nebo budete řešit žárlivé scény. Chcete prostě cestovat, sportovat, zkoušet nové věci, žít! Vaše spřízněná duše bude ještě divočejší než vy sami!
 2. Býk. Uvrtat do smysluplného vztahy vás Býky, to je nadlidský úkon. Nemáte totiž rádi změny a nedůvěřujete novým lidem. Je proto divné, že zároveň milujete mazlení, pocit tepla domova, měkké deky a otevřenou náruč. Vaše spřízněná duše vám bude dávat právě tento pocit bezpečí a jistoty. Ve vašem případě to s největší pravděpodobností nebude kamarád, ale partner.
 3. Blíženec. Jste zvědaví géniové a nemáte čas se zaobírat detaily. Potřebujete spřízněnou duši, která je obrovská osobnost, a zároveň ji nebudete svou rozevlátostí a nepozorností v maličkostech přivádět k šílenství. Naopak vám bude oporou při řešení administrativních a dalších věcí, ve kterých je třeba mít pořádek.
 4. Rak. Vaše spřízněná duše bude muset být absolutní přeborník ve vyjadřování lásky. Potřebujete se totiž obklopovat lidmi, kteří jsou vřelí a pečující stejně jako vy. Když poznáte, že jde o člověka, který vám navrací 100 procent snahy, hned mu propadnete a budete šťastní.
 5. Lev. Chcete se cítit jako hvězdy! Vaše spřízněná duše musí ochotně přijmout, že ve vaší přítomnosti bude vždycky hrát druhé housle. Ve vašem stínu ale bude muset být zároveň spokojená. Potřebujete chválit a oceňovat, a zároveň slyšet pravdu, když něco uděláte špatně.
 6. Panna. Panny, vaše spřízněná duše vás bude doplňovat a ocení všechnu tvrdou práci, kterou odvádíte. Vy jí za to dopřejete extra péči. Navíc se postaráte o to, aby byly účty a všechna administrace v pořádku. Stačí vám za to hodně legrace a spousta lásky. Jak nenáročné, že, Panny?
 7. Váhy. Vaše spřízněná duše nesmí žárlit na desítky vašich kamarádů, které k životu prostě potřebujete. Navíc mezi vaše kamarády zapadne. Musí to být někdo, kdo je připravený na monstrózně velké svatby, oslavy i festivaly. Zkrátka někdo, kdo miluje lidi!
 8. Štír. Vaší spřízeněné duši možná nějaký čas zabere, než se k vám prodere. Jste od přírody nedůvěřiví a máte strach z ublížení. Nicméně, až se k vám konečně probojuje, měla by být přímočará a upřímná. Nesnášíte vztahové hry a přetvářku. Vaše zpřízněná duše musí mít srdce na dlani.
 9. Střelec. Vy se nemůžete stýkat s někým, kdo se neustále tváří jak na pohřbu. Potřebujete vedle sebe někoho, kdo stejně jako vy věří, že život je především zábava. Chcete vedle sebe mít člověka, který se probouzí i usíná šťastný a každý den vidí příležitost, jak změnit svět k lepšímu.
 10. Kozoroh. Kozorozi, máte velká očekávání a chcete od života hodně. Vaše spřízněná duše to bude mít stejně. Jste poměrně staromódní a chcete mít vztah jako za První republiky – doma pořádek, navařeno, svatba, děti a společné stárnutí. V dnešní době je to ale trochu neobvyklé a nepopulární. Ale nepochybujeme, že narazíte na někoho, kdo smýšlí stejně.
 11. Vodnář. Vodnáři jsou obdivovatelé unikátního způsobu myšlení. Vaše spřízněná duše musí mít velmi originální pohled na svět. Vaše rozhovory budou trvat hodiny a budou velmi živé. Taky musí respektovat druhé v celé jejich divnosti.
 12. Ryby. Vaše spřízněná duše musí být zároveň vaší múzou. Taky vám musí dát prostor pro snění a samotu. Když přijdete, musí vás zahrnout láskou a klidem. Vaše spřízněná duše se vás nebude snažit měnit, jako to dělá celý svět. Naopak se stane součástí vašeho snového světa.