S jakým člověkem podle horoskopu skončíte ve šťastném vztahu?

Paga

Všichni si za celý život projdeme nějakými vztahy. Někdy jsme slepí a hluší, i když je jasné, že to nebude fungovat. Jak ale poznáte, že jste potkali toho pravého člověka?

Vzdušná znamení (Vodnář, Blíženec, Váhy)

Jste mistry komunikace! Skončíte v dobrém vztahu potom, co najdete někoho, kdo chápe, jak je komunikace pro vztah důležitá. Vaše vztahy jsou skvělé v tom, že váš partner vždycky zaručeně ví, na čem je. Nechodíte kolem horké kaše ani nehrajete hry. Když máte problém, mluvíte o něm, dokud se nevyřeší. Někdy je to ale i na škodu, protože jsou okamžiky, ve kterých je lepší mlčet a nabídnout rameno na vyplakání.

Vodní znamení (Ryby, Rak, Štír)

Tato trojka dostává pojem emoce na úplně jinou úroveň! Skončí ve šťastném vztahu s tím, kdo pochopí, jak silné vazby potřebují tvořit a dokáže unést všechnu jejich přecitlivělost. Jste si s protějškem dost blízcí. Rozhodně nejste ten typ, který bude žít vedle někoho, a ne s někým. Bude to ale trvat. Vodní znamení si s opravdovým zamilováním dávají dost na čas. Jakmile si ale připustí někoho k tělu, už je to navždy. Teda pro ně.

Zemská znamení (Kozoroh, Býk, Panna)

Vy prostě přistupujete ke všemu prakticky. Takže si najdete člověka, který je pro vaše další existování co nejpraktičtější. Bude mít vlastní byt, dobrou práci a úspory. Potřebujete se spojit s někým, kdo má podobnou mentalitu, tedy chápe, jak je organizovanost pro život důležitá. Musí to být s člověkem, co si píše seznam, než jde na nákup, dokáže nastavit rozpočet tak, aby vyšel, nebo ušetří každý měsíc na energiích.

Ohnivá znamení (Beran, Lev, Střelec)

Navždy (nebo alespoň na hodně dlouho) zůstanete s člověkem, který dokáže žít vaším tempem a dokáže se radovat ze života i navzdory komplikacím. Zkrátka někoho, kdo je silný a pozitivní stejně jako vy! Ve vztahu věříte na spravedlivé rozdělení rolí. Vedle sebe chcete mít přirozenou konkurenci, prostě chcete někoho, kdo vás motivuje být lepší. Pak dokážete být takovým partnerem, který podpoří nápad protějšku, ať je jakkoliv bláznivý.