Kam byste podle horoskopu měli investovat svou energii v roce 2019?

Paga

Nebudeme vám předpovídat, do koho se zamilujete a jestli změnit práci. Raději jsme se vás rozhodli informovat o tom, kam investovat svou drahocenou energii a kterým směrem se ubrat.

 1. Beran. Vy musíte vlastně udělat úplný opak. Místo toho, abyste se úporně snažili a chtěli mít věci absolutně pod kontrolou, pusťte otěže. Dovolte věcem, aby se staly. Proto pro vás nemáme jinou radu, než se soustředit na ty oblasti, které vás opravdu zajímají. Budou vás totiž čekat samé krásné věci. Ale jen pokud přestanete tlačit na pilu.
 2. Býk. Začíná zbrusu nová éra vaší kreativity! Soustřeďte se na ni a nechte všechno okolo být. Máte tendenci do všeho rýpat a snažit se vše přetvořit k obrazu svému. Nevytlačujte ze svého života lidi a nemanipulujte s nima. Zkuste si dát jako předsevzetí do tohoto roku více trpělivosti.
 3. Blíženec. Na rok 2019 nemůžeme vaší rozhárané energii dopřát nic lepšího než meditaci. Pomůže vám to přiblížit se sobě i světu okolo sebe. Nezapomeňte aktivně odpočívat, například cestováním, a učte se důvěřovat sami sobě a tomu, čeho jste schopni. Neschovávejte svou nejistotu za žvanění a vtípky. Zkuste z roku 2019 udělat rok, ve kterém konečně trošku dospějete.
 4. Rak. Je načase zaměřit se na silná obchodní partnerství a rozvíjení obchodního instinktu. Přesně tak. Žádné emoce, milí přecitlivělí Raci. Tentokrát svůjš um empatie a šestého smyslu obraťte do práce a výdělek na sebe nenechá dlouho čekat. Na své cestě se inspirujte ostatními a snažte se potkávat s lidmi, kteří jsou ve svém snažení už mnohem dál než vy.
 5. Lev. V roce 2019 budete připraveni zasáhnout cíl. Navíc bude každý připravený, aby vyslyšel vaše přání. Jen sviťte a užívejte si všechnu tu pozornost. Ale buďte opatrní. Opravdu každý vás bude poslouchat. Dávejte si proto pozor, co z pusy vypouštíte.
 6. Panna. Čeká vás hodně práce, ale vaše ruce zůstanou čisté. Je ten pravý čas, abyste každému ukázali, že makáte jako blázni. Rok 2018 vás trochu zatlačil. Tento rok jste ale svá vlastní silnější a odvážnější verze!
 7. Váhy. Vy si dejte na seznam objevování světa! Pokud tomu neodpovídá stav vašeho konta, obraťte se na knihy a různé kurzy. Učení je skvělý způsob, jak trávit volný čas, a rok 2019 vás k tomu vyzývá. Z vašich pokusů o úspěch to udělá do budoucna tah na branku.
 8. Štír. Milí Štíři, v roce 2019 se soustřeďte na to, abyste odsunuli ego stranou a nikomu neubližovali svými slovy. Slova mohou být meče a váš jazyk je někdy mrštnější než vaše mysl. Buďte milí, pozorní a zdvořilí. Vyplatí se vám to.
 9. Střelec. Za poslední dva těžké roky jste se naučili, jak dávat věci do kupy. V roce 2019 tyto zasloužené zkušenosti zúročíte. Budete připraveni na mír i boj, na opravování i na vyměnění starého za nové. Držte hlavu vzhůru. Tenhle rok dokážete cokoliv.
 10. Kozoroh. Máte pocit, že byl rok 2018 vydřený, pravdou ale je, že planety stály při vás. A ještě stát budou. Až do roku 2020 se vezete na vlně úspěchu. Využijte toho, než se karta zase otočí.
 11. Vodnář. Nejraději byste se odplazili do bezpečného úkrytu a nevylezli z něj, dokud nenasbíráte dost sil. Máte pocit, že bez toho nemůžete výzvy nového roku zvládnout. Do úkrytu si klidně zalezte, nic proti tomu, ale využijte ho ke studiu, čtení a čerpání nových informací. A taky pozor, sny pro vás tento rok mohou být důležitější než kdy jindy!
 12. Ryby. Společenská setkání pro vás budou mít v roce 2019 úplně nový význam! Jste v procesu zbavování se lidí, kteří vám do života nic nepřenášejí. Taky se stanete mnohem více nezávislejší a zesílíte. V těchto letech procházíte metamorfózou a je třeba, abyste sledovali všechna znamení, která vám vesmír dává.