9 fitness aplikací, které jsou prostě nejlepší

Redakce

Pokud jste připraveni začít s tím být fit, tak si do svého telefonu stáhněte aplikace, které vás budou motivovat, trénovat a pomohou vám sledovat váš progres. Které fitness appky jsou ty nej?

  • Charity Miles – Vydělávejte peníze na charitu při každém spuštění, ať už jdete, jedete na kole či běžíte. Sponzoři, jejichž název vidíte v pozadí aplikace, souhlasili s tím, aby darovali pár centů za každou míli, kterou uběhnete. Je to úžasné a motivující, protože když se sečtou všichni lidé, co budou běhat pro charitu, tak z toho vyjde nakonec slušná částka a my ještě zhubneme.
  • Fit Radio – Fit Radio je aplikace plná hudby, která se specializuje na nejrůznější žánry podle druhu cvičení. Pokud rádi objevujete novou hudbu a nechce se vám samotným sestavovat playlist, tak je pro vás tato aplikace ideální.
  • Jefit workout – Pokud cvičíte a máte s sebou notebook či zmačkaný papír se cviky, tak na to můžete zapomenout. Tato aplikace vám to nahradí, protože umožňuje jednoduché cviky, které můžete dělat kdekoli. Díky kalendáři můžete  plánovat své cvičební dny a dny odpočinku.
  • FitStar – Bývalý hráč NFL Tony Gonzalez si klade za cíl inspirovat a to se mu díky této aplikaci daří. Obsahuje základní cvičení, jejichž cílem je inspirovat k pohybu co nejvíce lidí. Nepotřebujete k tomu žádné stroje, takže můžete cvičit v pohodlí domova či na cestách. Při prvním použití vás čeká kondiční test, abyste věděli, na jaké úrovni můžete začít.
  • Loose It! – Bezplatná webová stránka a aplikace Lose It! je určena k počítání kalorií a cvičení. Má neuvěřitelně silnou komunitu lidí, kteří se zde navzájem podporují a snaží se držet svých cílů. Aplikaci můžete dokonce propojit s Nike+ FuelBand atd.
  • MyFitnessPal – Žijeme ve světě plném pokušení, stresu a pohodlí, což má vliv na naši stravu a zdraví. Aplikace MyFitnessPal má nepřeberné množství nástrojů pro sledování toho, co jíte a v jakém množství, a také kolik spálíte kalorií. Aplikace je opravdu jednoduchá a má velkou databázi potravin.
  • Pact – Aplikace je známá jako Gympact a je to aplikace, kde můžete vsadit peníze na to, zda budete cvičit, nebo chodit do posilovny. Aplikace ověří, zda jste své cíle splnili, a pokud dosáhnete toho, co jste si naplánovali nebo toho uděláte mnohem víc, tak budete vydělávat. Pokud ale ne, tak budete muset zaplatit. No, zní to zajímavě, ne? Není nad finanční motivaci, škudlilové.

6 fitness hvězd, které na Instagramu sleduje každý a vy musíte taky

Galerie: Jak holky šmelí na internetu – stačí se jinak postavit a fitness figura je na světě

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit