13 celebrit, které jsou v Hollywoodu nenáviděné ze všeho nejvíc. A my víme proč

Pavla Gabrhelíková

Možná mají moc peněz nebo dokonce vyhráli Oscara. To však informované veřejnosti nemůže zabránit v tom, aby tyto slavné nenáviděla. Navíc k tomu má dost zásadní důvody. Posuďte sami.

 1. Woody Allen. Proč? Rozvrátil rodinu obviněním ze sexuálního zneužívání a vzal si svou nevlastní adoptivní dceru.
 2. Madonna. Dělá ze sebe důležitou. Navíc mnohým vadí, že nehodlá stárnout a při každé příležitosti se vystavuje jako dvacítka.
 3. Anne Hathaway. Neustále se snaží bý vtipná a sympatická, ale působí spíš toporně a afektovaně.
 4. Justin Bieber. Pořád se totiž převádí v bulvárech. Na scénu přišel jako roztomilý kluk toužící po lásce. Začal se ale chovat jako prototyp otravného teenagera. A co jste čekali?!
 5. Bill Cosby. Sexuálně obtěžoval docela dost žen a žil dvojí život. Obtěžované ženy vypovídají stejně: Komik je nejdřív nadrogoval a pak se na ně vrhnul.
 6. Gwyneth Paltrow. Hollywoodu prý leží v žaludku to, že je absolutně mimo realitu. Usoudil tak podle toho, že si herečka kupuje extrémně drahý toaletní papír i zubní pastu. Vše se prý zvrtlo potom, co vyhrála Oscara.
 7. Mel Gibson. Herec byl všeobecně oblíbený, dokud nevyplulo na povrch, že je rasista a sexistické prase. Když ho zatýkali při jedné z jeho eskapád, údajně řekl policistovi, že židé jsou zodpovědní za všechny války a policistku oslovoval “sugar tits”.
 8. Kanye West. Byl považován za talentovaného umělce, dokud se neprojevil jako narcistický milovník vyhrocených situací.
 9. Adam Sandler. Už není vtipný. A to stačí.
 10. Brendan Fraser. Prý ho odsuzují za to, že je to příšerný herec. Mumie byla fajn, ale co přišlo potom, je jenom děs a hrůza.
 11. Scarlett Johansson. Tak to byste nehádali: Je jí vyčítáno, že až nápadně velké množství filmů, ve kterých hraje, je rasově necitlivých.
 12. Charlie Sheen. Jeho drogová závislost ublížila mnoha jeho blízkým v profesním i osobním životě.
 13. Katherine Heigl. Shazovala totiž své vlastní projekty. Navíc vřískala po lidech, kteří jí platili, není proto divu, že ji nakonec z projektů ladně odstranili.
TOp 10 filmů od Woodyho Allena